Mementerra

Mementerra se zabývá tvorbou a prodejem knížek a alb, do kterých si lidé lepí fotky, píšou o svých zážitcích a tvoří si tak deníky svých nejhezčích momentů. Aktuálně prodáváme 7 knih do České republiky i na Slovensko. Naší vizí je podporovat originální a offline trávení volného času a zaznamenávání vzpomínek.

Dáváme lidem nové podněty na netradiční aktivity, které mohou podnikat a zažívat tak nová dobrodružství, vystupovat z komfortní zóny a kreativně se vyřádit. To děláme skrz samotné knihy I další činnosti jako blog a sociální sítě.

Jako firma fungujeme již dva roky. Pracujeme na tvorbě nových knih, doplňkových produktů a expanzi do zahraničí. Naším prvním albem byla kniha Our Love Challenges – kniha pro zamilované páry, která se stala českým bestsellerem s více než 15 000 prodanými kusy. Mementerra stojí též za vznikem dalších knih – Mé první kroky, Best Friends, Deník mého psa, Deník mojí kočky, Deník mého koně a naší poslední novinkou je Svatebník. Všechny naše knihy jsou v prodeji na našem eshopu www.mementerra.cz