PRAHA + BRNO

Papír žije! Meet Papír!

Máte rádi papír? Nemůžete pro sebe najít vhodný diář? Tak si přijďte vybrat ten nejlepší na Meet Papír, jedinečný market papírenských výrobků, kde si na své přijdou nadšenci papíru a všemožných výrobků z něj.

Loni velmi úspěšná akce, kterou si nenechalo ujít více než 1800 návštěvníků. Letos se proto uskuteční 2x a to:

Brno 5.10. 2019 v Nové Tržnici na Zelném trhu

Praha 19. 10. 2019 v Divadlo X 10 (dříve DUP 39, Charvátova 39, kousek od Národní třídy)

Specializovaná prodejní akce představí vždy přes 45 vystavovatelů, převážně českých designérů a malých výrobců. „Jsme tu pro milovníky deníků, diářů, plánovačů, dekorací z papíru, obalů, přání, ale i hraček, módních a bytových doplňků,  prostě všeho, co se nějak vztahuje k papíru. Chceme ukázat, že papír stále žije, že má své místo v našich životech a výrobky z něj mohou být nejen praktické, ale také velmi hezké. Zároveň podporujeme originální regionální tvorbu,“ uvedla organizátorka a také autorka deníků Jitka Štádlerová.

Návštěvníci se také mohou zúčastnit workshopů, například jak si psát deník, vyzkoušet si zentangles, lettering nebo si vyrobit dekorace z papíru.

www.meetpapir.cz

https://www.instagram.com/meetpapir/

https://www.facebook.com/meetpapir

FOTOGRAFIE – loňský ročník:

http://leteckaposta.cz/569382244

nebo

https://www.uschovna.cz/zasilka/PMYFKGIVI4W264L6-7H2

Plakáty ke stažení ve velikosti A3: 

PRAHA https://www.edisk.cz/stahni/07809/praha_a3.jpg_5.28MB.html/


BRNO https://www.edisk.cz/stahni/78935/brno_a3.jpg_4.96MB.html/

Pro regionální tisk:

PRAHA

Papír žije! Meet Papír!

Máte rádi papír? Nemůžete pro sebe najít vhodný diář? Tak si přijďte vybrat ten nejlepší na Meet Papír, jedinečný market papírenských výrobků v Praze. V sobotu 19. října 2019 se v 10 hodin sejdou v prostorách Divadla X10, dříve DUP39 (Charvátova 39), kousek od  Národní třídy nadšenci papíru a všemožných výrobků z něj.

Specializovaná prodejní akce představí přes 40 vystavovatelů, převážně českých designérů a malých výrobců. „Jsme tu pro milovníky deníků, diářů, plánovačů, dekorací z papíru, obalů, přání, ale i hraček, módních a bytových doplňků,  prostě všeho, co se nějak vztahuje k papíru. Chceme ukázat, že papír stále žije, že má své místo v našich životech a výrobky z něj mohou být nejen praktické, ale také velmi hezké. Zároveň podporujeme originální regionální tvorbu,“ uvedla organizátorka a autorka cestovního deníku Jitka Štádlerová.

Návštěvníci se také mohou zúčastnit workshopů, například jak si psát deník, vyzkoušet si zentangles, lettering nebo si vyrobit dekorace z papíru.

https://www.facebook.com/events/946074442258695/

BRNO

Papír žije! Meet Papír!

Máte rádi papír? Nemůžete pro sebe najít vhodný diář? Tak si přijďte vybrat ten nejlepší na Meet Papír, jedinečný market papírenských výrobků v Brně. V sobotu 5. října 2019 se v 10 hodin  poprvé sejdou v prostoru Nové tržnice na Zelném trhu nadšenci papíru a všemožných výrobků z něj.

Specializovaná prodejní akce představí přes 45 vystavovatelů, převážně českých designérů a malých výrobců. „Jsme tu pro milovníky deníků, diářů, plánovačů, dekorací z papíru, obalů, přání, ale i hraček, módních a bytových doplňků,  prostě všeho, co se nějak vztahuje k papíru. Chceme ukázat, že papír stále žije, že má své místo v našich životech a výrobky z něj mohou být nejen praktické, ale také velmi hezké. Zároveň podporujeme originální regionální tvorbu,“ uvedla organizátorka a také autorka deníků Jitka Štádlerová.

Návštěvníci se také mohou zúčastnit workshopů, například jak si psát deník, vyzkoušet si  lettering nebo si vyrobit dekorace z papíru


FB Meet Papír Brno  https://www.facebook.com/events/1966153940359813/


—————————————————————————

Prague + Brno

Paper lives! Meet Paper!

Do you like paper? Do you find it difficult to find an ideal diary for yourself? Then come and choose the best one at Meet Paper, a unique paper product market. Last year a very successful event, which was not missed more than 1800 visitors.

This year, therefore, 2x is carried out:

Brno 5th October 2019 at the Nová tržnice in Zelný trh

Prague 19th October 2019 at the Theatre X 10 (previously DUP39, Charvátova 39) near Národní třída

A specialized sales event will be presented always by over 45 exhibitors, mostly small Czech producers. “We are here for lovers of diaries, planners, paper decorations, packaging, cards, but also fashion and home accessories, simply anything that is related to paper. We want to show that paper still lives, that it has its place in our lives, and the products from it can be not only practical but also very nice. At the same time, we support original regional works,” said the organizer and the author of a travel diary Jitka Štádlerová. Visitors can also attend workshops, such as how to write a newspaper or make paper decorations.

www.meetpapir.cz

https://www.instagram.com/meetpapir/

https://www.facebook.com/meetpapir


http://leteckaposta.cz/569382244

nebo https://www.uschovna.cz/zasilka/PMYFKGIVI4W264L6-7H2/

Brno

Paper lives! Meet Paper!

Do you like paper? Can´t you find a suitable diary for yourself? Then come and choose the best one on Meet Paper, a unique paper product market in Brno. On Saturday, October 5, 2019, at 10 am, paper and all sorts of paper products enthusiasts will be at the Nová tržnice in Zelný trh.

A specialized sales event will be presented by over 40 exhibitors, mostly small Czech producers. “We are here for lovers of diaries, planners, paper decorations, packaging, cards, but also fashion and home accessories, simply anything that is related to paper. We want to show that paper still lives, that it has its place in our lives, and the products from it can be not only practical but also very nice. At the same time, we support original regional works,” said the organizer and the author of a travel diary Jitka Štádlerová. Visitors can also attend workshops, such as how to write a newspaper or make paper decorations.

https://www.facebook.com/events/1966153940359813/

Prague

Paper lives! Meet Paper!

Do you like paper? Can´t you find a suitable diary for yourself? Then come and choose the best one on Meet Paper, a unique paper product market in Prague. On Saturday, October 19, 2019, at 10 am, paper and all sorts of paper products enthusiasts will be at the Theatre X 10 (previously DUP39, Charvátova 39) near Národní třída.

A specialized sales event will be presented by over 45 exhibitors, mostly small Czech producers. “We are here for lovers of diaries, planners, paper decorations, packaging, cards, but also fashion and home accessories, simply anything that is related to paper. We want to show that paper still lives, that it has its place in our lives, and the products from it can be not only practical but also very nice. At the same time, we support original regional works,” said the organizer and the author of a travel diary Jitka Štádlerová. Visitors can also attend workshops, such as how to write a newspaper or make paper decorations.

https://www.facebook.com/events/946074442258695/

Pro případné další informace pište prosím na koralkydni@gmail.com.

Info o akci najdete i na www.kudyznudy.cz