PRAHA + BRNO

Papír žije! Meet Papír!

Máte rádi papír? Nemůžete pro sebe najít vhodný diář? Tak si přijďte vybrat ten nejlepší na Meet Papír, jedinečný market papírenských výrobků, kde si na své přijdou nadšenci papíru a všemožných výrobků z něj.

Úspěšná akce, kterou si v roce 2018 nenechalo ujít více než 1800 návštěvníků, se v roce 2020 uskuteční v těchto termínech:

Brno 3.10. 2020 v Nové Tržnici na Zelném trhu

Praha 17. 10. 2020 KZ Domovina, Praha – Holešovice, kousek od zastávky Maniny

Specializovaná prodejní akce představí vždy přes 45 vystavovatelů, převážně českých designérů a malých výrobců. „Jsme tu pro milovníky deníků, diářů, plánovačů, dekorací z papíru, obalů, přání, ale i hraček, módních a bytových doplňků,  prostě všeho, co se nějak vztahuje k papíru. Chceme ukázat, že papír stále žije, že má své místo v našich životech a výrobky z něj mohou být nejen praktické, ale také velmi hezké. Zároveň podporujeme originální regionální tvorbu,“ uvedla organizátorka a také autorka deníků Jitka Štádlerová.

Návštěvníci se také mohou zúčastnit workshopů, například jak si psát deník, vyzkoušet si zentangles, lettering nebo si vyrobit dekorace z papíru.

www.meetpapir.cz

https://www.instagram.com/meetpapir/

https://www.facebook.com/meetpapir

FOTOGRAFIE

Plakáty ke stažení ve velikosti A3: 

—————————————————————————

Prague + Brno

Paper lives! Meet Paper!

Do you like paper? Do you find it difficult to find an ideal diary for yourself? Then come and choose the best one at Meet Paper, a unique paper product market. Last year a very successful event, which was not missed more than 1800 visitors.

This year, therefore, 2x is carried out:

Brno 3th October 2020 at the Nová tržnice in Zelný trh

Prague 17th October 2020 KZ Domovina Praha – Holešovice, Maniny

A specialized sales event will be presented always by over 45 exhibitors, mostly small Czech producers. “We are here for lovers of diaries, planners, paper decorations, packaging, cards, but also fashion and home accessories, simply anything that is related to paper. We want to show that paper still lives, that it has its place in our lives, and the products from it can be not only practical but also very nice. At the same time, we support original regional works,” said the organizer and the author of a travel diary Jitka Štádlerová. Visitors can also attend workshops, such as how to write a newspaper or make paper decorations.

www.meetpapir.cz

https://www.instagram.com/meetpapir/

https://www.facebook.com/meetpapir


Pro případné další informace pište prosím na koralkydni@gmail.com.

Info o akci najdete i na www.kudyznudy.cz