Papírové štěstí

Papírové štěstí

Značka, které propojuje osobní rozvoj s diáři, to je Papírové štěstí. Letos bude vystavovat poprvé, a to v Brně i Praze. Těšíte se na něho?

Papírové štěstí

Být efektivní, ale v pohodě a sebevědomá? Sladit pracovní a osobní život? Tuto rovnováhu pro pocit úspěchu v životě potřebujeme najít. A to je leitmotivem českého papírnictví, které propojuje lásku k papíru s osobním rozvojem, šitým na míru ženám a jejich jedinečným kvalitám i potřebám.

Co je sebevědomí a jak narůstá? Když procvičujeme své dovednosti a v těžkých situacích se díky tomu cítíme jistější; když si vytváříme zdravé návyky, které nás podporují, místo aby oslabovaly, když zpomalíme a vnímáme, co se uvnitř nás děje – lépe se pak vyjádříme navenek, když se samy za sebe umíme postavit asertivně a pevně, ale stále žensky a s hrdostí, když známe svou sebehodnotu, když se neodbýváme a dopřáváme si krásu a kvalitu, když věci dokončujeme a když plníme, co jsme samy sobě i jiným slíbily; to vše vede ke snížení stresu; pomáhá (i u tvůrčího člověka) mít ve věcech základní pořádek. Pro tato témata autorka Jana Mráčková vyvíjí diář s online kurzem a osobní podporou, samolepky, šablony pro zápisky, výzvy, členskou sekci a další. Inspiraci sbírá na cestách a v Dánsku (kde žije) s jeho hygge a celkově v severské mentalitě, která umí propojit výkon s klidem.

Papírové štěstí je pro ženy, které milují zápisky, mají to jako terapii; a pomyslný kompas, který je lépe vede jejich životem ke štěstí a seberealizaci (zároveň ale nechtějí nebo nemají čas si vše malovat a připravovat samy). Pomocí zápisků získávají směr a větší klid i odhodlání a jasné kroky k dříve nejasné představě o životě. Plánování pro ně není rutina, ale hra a kreativita i nástroj, který jim pomáhá realizovat se doma i v práci i v seberozvoji. Vnímáme, že právě po této rovnováze mnoho žen (i mužů) touží. Svědčí o tom i 8 let zkušeností, téměř 700 účastníků online kurzů a 9 tisíc stažených šablon k vytištění. Moc si této přízně vážíme a těšíme se na vás, poprvé na živo, v Brně i v Praze ♥