Seznamte se: A Cup of Style

Na úvod se nám trochu představte. Kdo tvoří značku A Cup of Style?

Značku A Cup of Style tvoří Nicole a Lucka Ehrenbergerovy. Jsme ségry které spolu vytváří obsah na náš blog a YouTube kanál. Tam nás nejvíc baví ta možnost lidi motivovat a inspirovat a to jsme se rozhodly převtělit i do našich diářů.

Co konkrétně znamená název značky? Proč právě tento název?

Tento název vznikl už asi 10 let zpátky, když jsme blog zakládaly. Lámaly jsme si s ním tehdy hlavu dost dlouho, protože jsme chtěly něco, co bude vyjadřovat módu, ale nebude prvoplánové. Pak nás napadlo, že logo by mohlo být ilustrace nás v hrníčku plném oblečení a bot, a tak vlastně zpětně vznikl celý název. Takové logo jsme pak i několik let měly.

Co vás přivedlo na myšlenku věnovat se právě vydávání diáře?

Milujeme plánování a vždy jsme zbožňovaly diáře, sešity a zkrátka vše z papíru. Protože i v našem obsahu mluvíme o efektivitě, plánování, učení se nových věcí a motivaci, napadlo nás vytvořit pomůcky, které budou naše sledovatele provádět i v realitě, ne pouze online.

Představte nám svoje produkty? Co konkrétně děláte?

Našimi hlavními produkty jsou diáře, které vytváříme spolu s vydavatelstvím Booklab. Máme jeden motivační a jeden klasický. V obou je hlavně spousta plánovačů a místa na poznámky a to do listy. K tomu vyrábíme ještě další věci do kolekce. Jsou to samolepky do diáře, sešity, tužky, to do listy.

V čem se nejvíce odlišuje vaše tvorba od ostatních?

Snažíme se, aby naše produkty byly propojením hezkého designu a praktičnosti. Sbíráme zpětnou vazbu sledovatelů a uživatelů diářů a vytváříme je tak, aby jim co nejvíce vyhovovaly a vypadá to, že se nám to i daří.

Setkali jste se při svém podnikaní s nějakými problémy či výzvami? Jak se vám je podařilo vyřešit?

Spoustu jsme se toho naučily a velkou spoustu se učíme každý den. Nebyly to vyloženě problémy jako spíš překvapení. Věci, které jsme nečekaly, že nejsou tak jednoduché, jak na první pohled vypadají. Není to jen o dobrém nápadu, ale za úspěšným produktem stojí vždy obrovská spousta práce.

Co vám dělá největší radost? Co je pro vás to nejlepší na tom, co děláte?

Když vidíme nadšené reakce lidí na naše produkty. To je naprosto úžasné. Taky se nám líbí, že vytváříme něco, co opravdu existuje na papíře, mimo nám jinak tak blízký online svět. Lidé by neměli na sílu papíru zapomínat.

Na co se u vás můžeme těšit?

Na nový diář, na kterém teď začínáme pracovat. Bude zas o něco vymakanější! Taky k němu chystáme další novinky, ale ty si zatím necháme pro sebe :).