Seznamte se: Katuan´s

Na úvod se nám trochu představte. Kdo tvoří značku Katuan´s?

Na tuto otázku je velmi těžké odpovědět. Tvoří ji jeden člověk, ale bez podpory a pomoci nejbližších by to nešlo. Takže si troufám říci, že za značkou nejsem jen já, ale hlavně i mí nejbližší bez kterých by to opravdu někdy nešlo. Třeba bych nemohla dojet na akci Meet Papír 😊

Co konkrétněje Katuan´s?

Původně Katuan´s nebylo vůbec nic. Teď je to ale malý e-shop, který mne neskutečně baví, jak je variabilní.

Co vás přivedlo na myšlenku věnovat se právě personalizovaným produktům? Jak jste se k nim dostali? Nechali jste se něčím inspirovat? 

Před několika lety jsem se věnovala scrapbooku (výroba alb a přáníček), ale nabídka českých textů na razítkách mi přišla malá a graficky stále stejná. Proto jsem si začala vyrábět razítka své a nabídla je dál. Postupem času mne kontaktovali další lidé, že chtějí takové a jiné razítko, že jim nabídka také nestačí. A to už bylo pomalu našlápnuto na to, že produkty máme personalizované a možné upravit na míru. A jsem za to velmi ráda, protože když jsou produkty personalizované, nikdy nevyrobíme dva stejné kusy a proto je pak každý personalizovaný produkt originál.

Představte nám svoje produkty? Co konkrétně děláte?

V nabídce mámě několik základních produktů, ale vyrobit lze cokoliv. Máme razítka, diáře, alba, bločky, kuchařky, klíčenky, tužky a vše personalizované s vlastním textem. Lze ale vyrobit cokoliv jiného, fantazii se meze nekladou.

V čem se nejvíce odlišuje vaše tvorba od ostatních?

Většina produktů, kterou u nás najdete je právě personalizovaná. To znamená, že lze jakkoliv upravit. Nic nepřeprodáváme a nevyrábíme sériové produkty ve velkém množství. Skladem máme jen materiál a až na poptávku zákazníka vyrábíme přesně produkt pro něj na míru. Lze u nás měnit cokoliv – krátké texty na diáři, velikosti razítek nebo třeba i grafiku. Třeba na poptávku paní jsme z klasické kuchařky udělali změnou grafiky cukrářku 😊

Setkali jste se při svém podnikaní s nějakými problémy či výzvami? Jak se vám je podařilo vyřešit?

Samozřejmě problémy jsou při podnikání vždy. Vše se ale snažíme řešit v klidu a ke spokojenosti všem.

Co vám dělá největší radost? Co je pro vás to nejlepší na tom, co děláte?

Radost mám z mnoha věcí. Když se třeba kouknu jak se e-shop díky zákazníkům a jejich nápadům rozrůstá o nové produkty, to mne velmi baví 😊 A samozřejmě zpětná vazba zákazníků, to je taky paráda.

Na co se u vás můžeme těšit?

To Vám přesně neřeknu, protože mou nabídku určují zákazníci. Rozhodně se budeme držet stejných materiálů jako do teď. Neplánujeme zařadit ohledně materiálu nic nového, ale nikdy nevíme s čím nás zákazníci osloví.