Chcete vést svůj workshop na prodejní akci Meet Papír Brno?

Vstupné pro účastníky je na vás, zda zdarma či za poplatek. 

Na workshop se účastníci mohou přihlásit již dopředu (přes vaše www stránky či na uvedeném e-mailu), nebo můžete nechat přihlašování až přímo na místě. 

Workshopy budou  představeny na www stránce, IG a FB akce.

Cena za každý workshop je 500 Kč.   

 

V případě zájmu, vyplňte prosím registrační formulář.

Na tento e-mail vám zašleme potvrzení objednávky.
Nahrajte prosím 4 barevné fotografie čtvercového formátu reprezentující to, co bude obsahem workshopu, které budou vidět na našem webu, na FB a Instagramu. Ideálně jedna fotografie vás osobně, aby si účastníci již spojili vás s konkrétním workshopem. Fotografie jsou hlavním prvkem, kterým se prezentujete. Prosím vyberte ty nejhezčí, nejzajímavější. Fotografie bez loga, ne koláže, rámečky atd. Pokud budou na fotografiích lidé, potom dodejte prosím souhlas s jejich uveřejněním (neplatí pro oficiální fotografie Meet Papír, které vám byly zaslány z předchozích ročníků). Maximální velikost fotografie je 1MB, minimální 150 kB.
Zde prosím uveďte názvy workshopů, jejich stručný popis, zda se jedná o placený či zdarma pro návštěvníky, příp. preferovaný čas workshopu. Pokud bude možnost se na workshop registrovat dopředu, uveďte prosím odkaz kde – e-mail či formulář na vašich www stránkách. Uveďte příp. i požadavky na počet stolů a židlí. Workshopy budeme vybírat na základě atraktivity, různorodosti atd. O tom, zda budete vybráni, vás budeme informovat potvrzovacím e-mailem.
Abyste mohli zajet autem na Zelný trh a vyložit u Nové tržnice svoje zboží, potřebujeme znát SPZ auta, kterým přijedete. Budeme ho hlásit na MÚ a potvrdíme vám, že máte vjezd povolený. Vstup bezbariérový – k dispozici je výtah.
Pokud chcete cokoliv doplnit, napsat svoje přání atd.