Chcete vést svůj workshop na pražské konferenci Meet Papír Inspirace?

Co tím získáte?

  • Budete jedním z lektorů/mentorů akce Meet Papír INSPIRACE, kde povedete workshop u kulatého stolu pro cca 20 účastníků.

  • Prezentaci na www. meetpapir.cz – váš medailonek + popis workshopu.

  • Prezentaci na IG a FB akce, možnost uveřejnění rozhovoru s vámi na www.meetpapir.cz, a tím i na FB a IG akce.

  • Celá akce bude promována nejen přes vlastní sítě, tj. nyní cca 3 000 fanoušků + e-mailing – nyní 1 500 kontaktů (počty z 12/2019, stále narůstají), ale také v rámci placené inzerce.

  • Možnost vložit prezentační materiály do tašky pro účastníky – za mimořádnou cenu 1 ks – 1 Kč, tj. např. 200 účastníků = 200 Kč (běžná cena se pohybuje á 10 – 40 Kč)

  • 1 x upoutávka  na vaše  standardní semináře na FB a IG – uveřejněna v období od 25. 10. do 15. 12. 2020.

Cena za každý workshop je 1 000 Kč.   

Na workshop se účastníci přihlašují dopředu přes registrační formulář – registrace bude spuštěna od 1. 9. 2020.  Workshopy jsou součástí konference Meet Papír INSPIRACE, na kterou je placený vstup.

 

V případě zájmu, vyplňte prosím registrační formulář.

Na tento e-mail vám zašleme potvrzení objednávky.
Nahrajte prosím 4 barevné fotografie čtvercového formátu reprezentující to, co bude obsahem workshopu, které budou vidět na našem webu, na FB a Instagramu. Ideálně jedna fotografie vás osobně, aby si účastníci již spojili vás s konkrétním workshopem. Fotografie jsou hlavním prvkem, kterým se prezentujete. Prosím vyberte ty nejhezčí, nejzajímavější. Fotografie bez loga, ne koláže, rámečky atd. Pokud budou na fotografiích lidé, potom dodejte prosím souhlas s jejich uveřejněním (neplatí pro oficiální fotografie Meet Papír, které vám byly zaslány z předchozích ročníků). Maximální velikost fotografie je 1MB, minimální 150 kB.
Zde prosím uveďte názvy workshopů, jejich stručný popis, zda se jedná o placený či zdarma pro návštěvníky, příp. preferovaný čas workshopu. Pokud bude možnost se na workshop registrovat dopředu, uveďte prosím odkaz kde – e-mail či formulář na vašich www stránkách. Uveďte příp. i požadavky na počet stolů a židlí. Workshopy budeme vybírat na základě atraktivity, různorodosti atd. O tom, zda budete vybráni, vás budeme informovat potvrzovacím e-mailem.
Pokud chcete cokoliv doplnit, napsat svoje přání atd.