Zentangle workshop

Relaxační kreslení metodou Zentangle vede certifikovaná učitelka Marie Tvrdíková. Seznámím Vás se základními kroky kreslení a vhodnými potřebami pro kreslení.

Workshop je zdarmazapůjčím Vám pero, tužku a těrku. Kresba, kterou vytvoříte, Vám zůstane.

Na workshop se lze registrovat předem na e-mail: maja.s@volny.cz nebo do ZPRÁV na Facebookové stránce Zentangle kreslení s CZT – certifikované kurzy.

Moji značku tvoří název ZENTANGO, což je označení pro všechno, co souvisí s relaxačním a meditačním kreslením na krásné a originální papírové kartičky vyrobené s láskou z nejkvalitnějších surovin. Papírové kartičky, pero, tužka, smotek-vše se vejde do kapsy nebo do kabelky. ZENTANGO je označení pro kurzy, workshopy, kreslení metodou Zentangle provozované v České republice. Vzhledem k tomu, že název Zentangle je chráněn autorskými právy, mohou jej používat pouze autoři této metody, která vznikla a rozšířila se do celého světa z USA.

Zvolila jsem název ZENTANGO, protože jsem chtěla zachovat ZEN v názvu, a průběh kreslení touto metodou je zrovna tak záhadný svým charakterem jako známý tanec TANGO.

Mým produktem je služba – výuka metody Zentangle v kurzech nebo workshopech, což jsou ucelené šestihodinové bloky konané o víkendových dnech. Mám oprávnění pro výuku této metody, certifikát jsem získala na semináři v USA, který pořádali autoři metody. Kdo chce kreslit touto metodou, nemusí mít ani talent, ani výtvarné vzdělání, věk nerozhoduje. Kreslení je časově nenáročné. Nepotřebujete k tomu téměř nic – jen <em>zájem, chuť, nadšení a špetičku volného času. Pokročilejší kreslíři kreslí pak na různé formáty, barevně odlišené podklady, používají další nástroje, mohou vytvářet trojrozměrné předměty zdobené motivy Zentangle.  V kurzech Vás naučím všemu – od černo-bílých začátků po komplikované barevné vzory. Podívejte se na  Facebookovou stránku Zentangle kreslení s CZT – certifikované kurzy.

Stačí napsat zprávu či projevit zájem (jednotlivci i skupiny) a termín dohodneme podle Vašich možností.

Kontakt pro přihlášení a další informace najdete také na webu www.zentango.estranky.cz